Opinie
Dołącz do moich zadowolonych klientek!
Stresowałam się przed wizytą, ale absolutnie niepotrzebnie! Wizyta była bardzo komfortowa i empatyczna.
Pani Michalina dokładnie opisywała, co zamierza zrobić, jak chce mnie zbadać, co się dzieje, jak się czuję itp. To bardzo pomogło poczuć się bezpiecznie.
Na koniec dostałam szczegółową rozpiskę ćwiczeń i odpowiedzi na wszystkie moje pytania.
W moim odczuciu, trafiłam do specjalistki z dużą empatią i ogromną zaktualizowaną wiedzą!
Olga
Najlepsza fizjoterapeutka jaką znam. Mądra, skuteczna, pomocna a do tego bardzo przyjacielska. Zawsze ratuje moją miednice, wszystko dokładnie wyjaśnię i co najważniejsze skutecznie pomaga. Pokazuje jak ćwiczyć w domu, jak trzeba wysyła do innych specjalistów. Mnie pomaga od dawna i zawsze będzie wracać kiedy tylko będzie taka potrzeba. Michalina dziękuję
Iwona
Wspaniała, rzeczowa, ale i empatyczna specjalistka. Wizyty w miłej atmosferze, Michalina zawsze przygotowana, pamięta historię choroby, cierpliwie udziela odpowiedzi na każde pytanie. Na terapię zdecydowałam się ze względu na blizny pooperacyjne i problemy z płodnością. Dzisiaj jestem w 5 miesiącu ciąży i wiem, że terapia miała duży udział w tym sukcesie. Teraz „wspólnie”szykujemy się do porodu. Polecam wizytę u Michaliny każdej kobiecie, ponieważ to niezwykle ważna forma opieki zdrowotnej, która często w niedługim czasie jest w stanie poprawić zdrowie intymne, samopoczucie i jakość życia, a także pomóc odzyskać komfort i pewność siebie.
Karolina
Trafiłam do pani Michaliny na początku diagnozy poprzez fundację Pokonać endometrioze. Otrzymałam przede wszystkim szeroką wiedzę w tym temacie wykraczającą poza kwestie fizjoterapii, sprawdzone kontakty do lekarzy, działania w okolicy które warto śledzić. W trakcie spotkania przećwiczylam kilkukrotnie zalecone ćwiczenia, otrzymalam je również w formie pisemnej. Pani Michalina jest osobą bardzo ciepłą w kontakcie i profesjonalna.
Karolina
Polecam Michalinę z całego serca. Zgłosiłam się do niej z bólem nadgarstka i dużym ograniczeniem ruchomości. Po terapii odzyskałam zakres i bolesność przeszła. Jestem osobą bardzo aktywną i nie wyobrażam sobie regeneracji bez wizyt u Michaliny, która podczas terapii korzysta z wielu technik, w tym również z Indiby. Poza ogromną wiedzą i profesjonalizmem Michalinę charakteryzuje również empatia i umiejętność słuchania. Wszystkie wizyty oceniam 10/10 :).
Katarzyna
Rok temu trafiłam do Michaliny z polecenia Fundacji Pokonać Endometriozę. Jest to jedyna fizjoterapeutka (a byłam u wielu) która bardzo dobrze zna się na endometriozie. Dzięki terapii u Michaliny funkcjonuję w zasadzie bez bólu przy endo IV stopnia, adenomiozie i po 2 operacjach. Pomaga holistycznie, biorąc pod uwagę kwestie ginekologiczne ale tez bole pleców, jelit od zrostów, migren i wszystkiego co wynika z endometriozy. Wiem tez że pracuje z pacjentkami onkologicznymi i po różnych innych operacjach. To terapeuta z powołania, bardzo empatyczna i ciepła osoba co jest szczególnie ważne przy tak intymnych chorobach. Najlepsza terapeutka w Trójmieście!
Zuza